Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Od niedawana udostępniliśmy opcję przedsprzedaży, która polega na zakupie obuwia, którego jeszcze nie ma w magazynie, ale jest zamówione i czeka na dostawę. Zamówienia złożone w przedsprzedaży są realizowane w pierwszej kolejności, zaraz po dostawie. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od producenta. Staramy się aby czas oczekiwania na realizację zamówienia nie przekroczył jednego miesiąca. Zakupy produktów z przedsprzedaży powinny objęte być osobnym zamówieniem. Prosimy o nie łączenie produktów z przedsprzedaży z asortymentem dostępnym w regularnej sprzedaży. (zamówienia łączone będą wysyłane razem w terminie przewidzianym w przedsprzedaży).

 Czas realizacji zamówień podany w opisie to dni robocze. W weekendy nie pracujemy. Należy pamiętać, że przelewy bankowe też nie wpływają do nas na konto błyskawicznie, tym bardziej jeżeli wykonywane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych).

Czas podany w opisie to DNI ROBOCZE. W weekendy nie pracujemy!

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska DHL umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Firma kurierska UPC (paczki pobraniowe) umożliwia dostarczenie zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

 

» koszt dostawy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Sklep internetowy od home.pl